Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo płynące z wielkich elementów wzmacniających, które wybierają się w tamtym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji może oraz odczuć różnicę. To potężna formuła, która składa się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych spośród nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto zastosować z atutów tego materiału osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro-Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *