preparaty na erekcje

Zaburzenia erekcji można ocenić za wczesny sygnał zaburzeń układu sercowo-naczyniowego.

Zaburzenia erekcji? Wtedy chyba być cukrzyca

Dowiedziono, iż zaburzenia erekcji mogą wyprzedzać o kilka lat (2-4 lata) pojawienie się objawów choroby wieńcowej. Tętnice prącia są bowiem średnicę 1-2 mm a wcześniej ulegają zwężeniu od tętnic wieńcowych ( 3-4 mm średnicy) lub szyjnych ( 5-7 mm ).

Zaburzenia erekcji oraz choroba wieńcowa są liczne czynniki ryzyka: nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, otyłość, zaburzenia lipidowe ( podniesiony poziom cholesterolu i kwasów tłuszczowych ), nikotynizm, które dopuszczają do osłabienia śródbłonka naczyniowego. W skutku w naczyniach krwionośnych produkuje się zbyt mało substancji rozszerzających naczynia, i za nic substancji o charakterze prozakrzepowym, co wiedzie do wymiany miażdżycowej naczynia i sztywności tętnic.

Efekt końcowy zależy od tempa następujących zmian: zaburzenia erekcji, choroba wieńcowa, zawał lub udar.
Jak gość jest nadciśnienie…

http://ActiveModePotency.com
Nadciśnienie tętnicze istnieje jednym uznanych czynników etiologicznych występowania zaburzeń erekcji. U dużego odsetka chorych (43 proc. – 68 proc.) z zaburzeniami erekcji współistnieje nadciśnienie tętnicze.

W ujęciu statystycznym 2 na 3 chorych z nadciśnieniem tętniczym pewno zajmować zaburzenia wzwodu.

U części typów stanowi ono podstawowym czynnikiem wystąpienia zaburzeń erekcji, i odznacza się relacje pomiędzy zaburzeniami erekcji i współistniejącymi z przed losami chorobowymi: cukrzycą, zespołem metabolicznym, obturacyjnym bezdechem sennym i depresją.

Leczenie nadciśnienia tętniczego było szczególnie wtórną przyczyną wystąpienia zaburzeń erekcji u mężczyzn zapadających na nadciśnienie tętnicze. Działało to przyjmowania prowadzonego preparatami z kategorie β-adrenolityków. Obecnie prowadzone badania zależności pomiędzy leczeniem nadciśnienia tętniczego według współczesnych wsparć i typów, a zaburzeniami erekcji nie potwierdzają negatywnej ich działalności w indukowaniu wywiadów z erekcją.
Męski argument za chronieniem również przyjmowaniem cukrzycy

Wyniki szeregu badań epidemiologicznych potwierdzają, iż cukrzyca jest chorobą, dostępną za mieszkanie zaburzeń seksualnych u obu płci. U gości są to schorzenia libido, fakty z erekcją i problemy z uzyskaniem wytrysku.

5 kilku znanych faktów na temat cukrzycy

www.ActiveModePotency.com
Zaburzenia erekcji indukowane cukrzycą, zwłaszcza cukrzycą typu pierwszego, często sięgają panów młodych. Patrzy się, że co inny chory z cukrzycą może czerpać pasztety z erekcją, a jedyne prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń wzwodu u pacjentów z cukrzycą jest czterokrotnie większe niż u pacjentów zdrowych. Wykazano również relację pomiędzy byciem zaburzeń erekcji oraz stanem wyrównania cukrzycy.

W tłuszczy chorych z cukrzycą i nadciśnieniem tętniczym na zaburzenia erekcji cierpi 67 proc. pacjentów, z czego 12 proc. na pełną osobę tej choroby. Mechanizm patofizjologiczny zaburzeń erekcji jest zdany. Związany jest ze zmianami naczyniowymi (angiopatia ), uszkodzeniem systemu nerwowego (neuropatia), zmianami hormonalnymi.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *