4778-7724-ico-wu.jpg

Bicze wodne i akupresura na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Wielu mężczyzn ma kłopoty ze wzwodem. Wielu z panów nie wie, że można sobie pomóc bezpiecznymi nieinwazyjnymi sposobami we własnym mieszkaniu.
Jeżeli stosujemy niemedyczne sposoby na podniesienie potencji, od masowania podbrzusza, poprzez dietę oraz akupresurę – masowanie i naciskanie miejsc erogennych i wrażliwych, to skutki są satysfakcjonujące wyłącznie, gdy robimy to systematycznie i przez kilka tygodni.
Dziś coraz większa liczba seksuologów, odwołując się do przeprowadzonych badań, utwierdza się w przekonaniu, że bicze viagra bez recepty wodne są dobrym sposobem na pozbywanie się nie tylko problemów z erekcją, lecz też na niski popęd seksualny. Prócz tego bicze wodne wzmacniają niektóre sprawności seksualne. Hydroterapię wodne należy przeprowadzić na podbrzuszu. Natrysk musi być zróżnicowany, najpierw ciepły, potem zimny. Delikatny natrysk warto zastosować na jądra. Te sposoby masażu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca intymne, ponieważ właśnie przegrzanie jest najczęstszą przyczyną problemów z erekcją, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być polecana kobietom z obniżonym popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra w zelu