4391-1427-ico-wu.jpg

Kamagra to rewolucyjny farmaceutyk

Najczęściej wymieniany rywal Viagry, tak o leku Kamagra mówią nie tylko specjaliści z dziedziny farmaceutyki, ale też sami konsumenci. Następny lek, który stymuluje męskie możliwości, rozwiązując trudności z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez jednostkę gospodarczą Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda tabletka to 100 miligramów substancji aktywnej. W wypadku Kamagry, substancją aktywną jest sildenafil (jednakowy składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod kreacją cytrynianu rozszerza naczynia krwionośne członka, poprawiając przepływ krwi oraz wzmagając popęd erotyczny.
Kamagra to rewolucyjny środek – obejmuje sprecyzowaną ilość substancji aktywnej, która pozwala na poprawę erekcji u każdego mężczyzny. Nie można jej wykorzystywać przy kłopotach z sercem bądź układem krążenia. Kamagry nie wolno zażywać także z innymi lekami bądź też alkoholem. Jedną tabletkę trzeba przyjąć do pół godziny przed planowanym seksem. Adnotacja – alkohol oraz tłuste potrawy skutecznie obniżają skuteczność leku, skutkiem tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi składnikami ani innymi szkodzącymi substancjami. Lek wolno przyjmować bez względu od pory dnia – jednakże przerwy między przyjęciem leku muszą być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może powodować efekty uboczne. Zaczerwienienie skóry czy też potliwość – to najczęstsze symptomy. Trzeba skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego leku. Niektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku warto sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Istotne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed zainicjowaniem współżycia wymagana jest gra wstępna. Kamagra funkcjonuje do 6 godzin, gwarantując mężczyźnie naturalną erekcję oraz wykluczając kłopoty z wczesnym wytryskiem. Lek ten został szczegółowo sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli w związku z tym zachowamy ostrożność i zalecenia lekarzy, Kamagra efektywnie wyeliminuje kłopoty z erekcją. Serdecznie zapraszamy do zakupu środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie i każdego innego mężczyzny – lek jest już dostępny i czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu