8766-5891-ico-wu.jpg

Kamagra zel zamienniki

Lek Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma prawa co do nazwy leku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Spora cena ogranicza dostęp do specyfiku osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne specyfiki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne ma setki zapytań o inne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest zmniejszenie kosztów kuracji, co pozwala poza tym pacjentom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy specyfik firmy Pfizer, toteż ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do cenionych zamienników takiego specyfiku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością stosowania u kobiet jest Lovegra.
Wybrane specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie formą tabletek, ich barwą i smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące występować skutki niepożądane są jednakowe we wszystkich preparatach, efektywność kuracji zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co wykazują badania kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić lekami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne efekty, ale w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a okres ich trwania jest przedłużony. Cenionym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie valif w żelu