1461-2335-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na ściskaniu konkretnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba wzbudzać nerwy zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Zabieg należy zacząć od lekkich muśnięć i z czasem regulować siłę nacisku. Każdą z pięt trzeba badać przez około 5 minut.
Panie bardziej reagują na naciskanie punktów zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych miejsc jest świetnym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki prostym masażom życie łóżkowe viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel