1693-4072-ico-wu.jpg

Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Istnieje parę łatwych strategii, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna lub jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych rozwiązań, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki bez wątpienia ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego kamagra w zelu zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Niespiesznie i krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że spada przepływ krwi do penisa podczas stosunku. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może tania kamagra być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.