6775-2334-ico-wu.jpg

Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są wstydliwym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest oznaką ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) wspominać o tym kłopocie, ale jeszcze sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia wzwodu to ciężki sprawdzian dla każdego kochanka. Mimo to mężczyźni powinni wiedzieć, że są to dolegliwości wyleczalne. Należy jedynie przełamać opór i pójść do seksuologa. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Problemy ze wzwodem, zaburzenia ejakulacji to dość częste dolegliwości. Dotykają średnio 10% męskiej populacji. Kłopot nasila się, ponieważ powiększają się czynniki powodujące problem z erekcją. Odnotowuje się częstsze zachorowania na
potencja cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz choroby depresyjne. Kłopoty z erekcją mogą dotykać mężczyzn w dowolnym wieku. Różne mogą być powody zaburzeń.

U młodych kochanków, czyli przed trzydziestym rokiem życia problemy najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U nieco starszych mężczyzn zaburzenia mogą brać się z niektórych dolegliwości. Zaburzona erekcja lub jej brak mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis