6081-4461-ico-wu.jpg

Stylizacja weselna: śłub w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się co nieco odmiennymi zasadami w porównaniu do uroczystości bardziej wystawnej . Mniej oficjalny charakter przenosi się poza tym na formę ubioru, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na nieco swobodniejszą stylizację.
Podstawą kompletu bywa przepiękna sukienka z kwiatowym szkicem. Posiada stonowany, zaokrąglony dekolt i rękawy ¾. Sukienki przemyślana długość powoduje, że nogi będą ładnie zaprezentowane, a przez wysokie, cieliste sandały na koturnie będą wizualnie dłuższe. Obuwie zapewni wygodę w trakcie spacerowania po trawie czy nierównych powierzchniach.
W przypadku chłodu albo gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na galę na otwartej przestrzeni może być dopełniona przez niedługą , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model idealnie komponuje się z sukienką. Do ręki proponujemy niedużą kopertówkę pasującą odcieniem do barwy butków. Ma fajny, tęczowy łańcuszek przy zapięciu, który doskonale współgra z kwiatowym rysunkiem na sukience. Zestaw na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych akcentów. Do stroju proponujemy wymyślną bransoletkę pozłacaną, i do tego kolczyki zdobione topazami. Strój idealnie ze sobą współgra, stanowiąc doskonałe zestawienie.
tekst pobrany ze strony buty