5386-2570-ico-wu.jpg

Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Twój wigor erotyczny

Dowiedz się, w jaki sposób hormony wpływają na twoje nastrój seksualny oraz czym się objawia męska menopauza. Zobacz jak dbać o swoje jądra, gdyż odpowiednia troska im poświęcona zapewni ci zdrowie i krzepę seksualną na długie lata.

Testosteron nadzoruje

Najważniejsze przeobrażenia, przez jakie przechodzi twoje ciało, wywoływane są przez testosteron i wahania jego ilości w ciągu życia.

Na początku w brzuchu matki

Metoda połączenia się chromosomów płci w pary decyduje, czy człowiek rodzi się jako chłopczyk albo jako viagra dziewczynka. Embrion posiadający chromosomy XX jest płci żeńskiej, za to płód z jednym chromosomem X i jednym chromosomem Y – będzie płci męskiej. Jeśli embrion jest płci męskiej, w takim razie chromosom Y wchodzi do akcji w około 6-8 tygodniu od zapłodnienia i inicjuje tworzenie się jąder. Te kształtujące się w embrionie jądra rozpoczynają produkcję testosteronu, który umożliwia powstanie członka i moszny.

Okres dojrzewania płciowego lub inaczej pokwitania

U chłopców dojrzewanie to czas, w którym następuje progres drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych, który startuje między 12 a 15 rokiem życia. Okres dojrzewania płciowego trwa cztery lata. Dwa hormony, czyli hormon folikulotropowy (FSH) oraz hormon luteinizujący (LH) ożywiają produkcję testosteronu w jądrach. Gwałtowne podniesienie poziomu testosteronu prowadzi do rozmaitych zmian w organizmie i zachowaniach chłopca, który w końcu staje się mężczyzną.

Dojrzałość
W czasie, kiedy mężczyzna przechodzi przez okres dojrzałości, nieustannie trwa produkowanie nasienia w jądrach. Jest to skutek działania testosteronu. Innym skutkiem pracy testosteronu jest porost włosów w kilku częściach ciała. Testosteron koryguje też m.in. poziom popędu seksualnego oraz charakter mężczyzny
wiecej informacji tutaj kamagra tanio