7503-3182-ico-wu.jpg

Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, więc można określić, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Jak wiadomo przyczyny niewystępowania wzwodu są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Erekcja następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Problem ze wzwodem występuje, gdy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby dało się odbyć normalny stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie ze wzwodem, gdy problem następuje minimum w 75% prób i trwa to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Poniżej prezentujemy najczęstsze przyczyny kłopotów z potencją.
1.Stres i zmęczenie. W momencie, gdy spędzamy dużą część dnia w pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie mieć siły oraz humoru na seks. Należy w takich przypadkach zadbać o niwelowanie momentów stresowych, relaks kamagra w zelu i rozsądne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Papierosy. Z badań wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 osób doprowadza do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie viagra cena